Położne

Gabriela Salomon

GABRIELA SALOMON

Położna dyplomowana. Moją przygodę z położnictwem rozpoczęłam w 2002 roku wraz z uzyskaniem tytułu położnej w Medycznym Studium Zawodowym w Wodzisławiu Śląskim W 2007 roku związałam się z Sonomedico i od tego czasu kontynuuję współpracę z lekarzami tej placówki i „naszymi” pacjentkami ;) Staram się podnoście swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia pogłębiając swoją wiedzę z ukochanego położnictwa.


 

Alina Byczek

ALINA BYCZEK

Dyplomowana położna. W styczniu 1991 ukończyła Medyczne Studium Zawodowe Wydział położnych w Wodzisławiu Śląskim. Od marca 1991 pracowała w Miejskim Szpitalu w Rydułtowach. Od 2007 r. kontynuowała pracę w NZOZ WIOMED w Radlinie jako położna - rejestratorka. W 2009 r. ukończyła kurs kwalifikacyjny "Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych". W latach 2013-2016 kontynuowała pracę w Szpitalu Miejskim w Rydułtowach na stanowisku położnej. Od stycznia 2017 związana z Centrum Medycznym Sonomedico.


 

Agata Orlik

AGATA ORLIK

Magister położnictwa. Studia licencjackie ukończyła w czerwcu 2013r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od października 2013r. kontynuowała naukę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W lipcu 2015r. uzyskała tytuł magistra. Poprzez odbycie licznych praktyk i uczestnictwo w konferencjach zdobywała wiedzę i doświadczenie potrzebne do podjęcia zawodu położnej. Od marca 2014r. zawodowo związana z Centrum Medyczne Sonomedico.


 

Ania Rybarska

ANIA RYBARSKA

Licencjat położnictwa. Ukończyła studia I stopnia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2016 roku. Trzykrotna stypendystka Rektora Sum dla najlepszych studentów. Obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia. Swoją przygodę z położnictwem rozpoczęła w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju, kontynuowała jako położna oddziału położniczego Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. prof. W. Starzewskiego w Zabrzu. Szczególnie interesuje się tematyką nowotworów piersi. Chętnie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach o tematyce położnictwa i ginekologii.