Położne

Gabriela-Salomon.jpg

GABRIELA SALOMON

Licencjat położnictwa. Moją przygodę z położnictwem rozpoczęłam w 2002 roku wraz z uzyskaniem tytułu położnej w Medycznym Studium Zawodowym w Wodzisławiu Śląskim W 2007 roku związałam się z Sonomedico i od tego czasu kontynuuję współpracę z lekarzami tej placówki i „naszymi” pacjentkami ;) Staram się podnoście swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia pogłębiając swoją wiedzę z ukochanego położnictwa.


Wiktoria-Lizurej

WIKTORIA LIZUREJ

Licencjat położnictwa. Swoją przygodę z położnictwem rozpoczęła w 2022 roku, uzyskując tytuł licencjatki położnictwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach, kursach z zakresu ginekologii i położnictwa - obecnie kończy studia magisterskie z położnictwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Miała możliwość zdobycia doświadczenia na praktykach studenckich w wielu szpitalach na śląsku. Jest osobą sympatyczną, pomocną oraz ciepłą. Interesuje się tematyką leczenia ran, patologii ciąży oraz ginekologią operacyjną.


lena-zdjęcie-na-strone.jpg

LENA KAMIŃSKA

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku położnictwo. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Doświadczenie zdobywałam na oddziałach ginekologiczno-położniczych, salach porodowych oraz oddziałach neonatologicznych w szpitalach znajdujących się w województwie śląskim. Posiadam szczególne zainteresowanie w tematyce patologii ciąży oraz ginekologii onkologicznej. 


Karolina-zdjęcie.jpg

KAROLINA ORSZULIK

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku położnictwo. Doświadczenie zdobywałam na oddziałach ginekologiczno-położniczych, salach porodowych oraz oddziałach neonatologicznych w szpitalach znajdujących się w województwie śląskim.